| bianka_4760 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o firma de catering. Va rog, puteti sa ma ajutati cu niste idei pentru nume? Eu ma gandeam la "gustos catering" sau "natural food catering". Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| onename a răspuns:

"Papa tot" suna cel mai bine.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Pune numele tau si apoi catering (de exemplu, Florina Catering)

| Frankie a răspuns:

El Padrino, La Pofticiosu, Gustos, best food, Papa tot, samd. Nu m-ar atrage "natural food catering". Succes.

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna! Imi place ideea cu natural food cateringhappy
Ai putea sa mai incerci:
Ruby's Catering
Foody Catering
Cat's Catering-si ai putea sa ai ca sigla o pisicuta fericita care mananca
Kitty's Catering-aceeasi idee cu pisicuta
Perfect Catering
Sper ca te-am ajutat!

| aliosha76 a răspuns:

"natural food catering" suna bine, natural food e la moda si fitzosi se vor arunca, succes!

| Waza a răspuns:

Daca tot iti deschizi firma presupun ca vei avea nevoie de un logo... contacteaza-ma si iti fac eu un logo frumusel pe bani putini add : N00BSgoPRO

| bianka_4760 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!