| Nicol_2691 a întrebat:

Bună, vreau sa înființez o campanie pentru animale, mai pe scurt un centru pentru animalele abandonate. Am nevoie de mulți volatrii pentru a duce la capăt proiectul. Am nevoie de fiecare idee a voastra pentru a face un scurt video si sa il pun pe o Platformă care ma ajută sa duc la capat ideea. Îmi doresc sa am oamenii pe lângă mine care ar fi pe aceeasi undă de gândire si cu idei bune. Aștept ideii inovatoare si multa comunicare.

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Cea mai mare problema a mea ca iubitor de animale si caini in special, este violenta fata de animale.
Daca as avea resursele corespunzatoare sau sa pot pedepsii oamenii care isi bat joc de animale, i-as omora... sincer vorbesc.
Cand vine vorba de animale am un nerv foarte sensibil.

Intr-o viata viitoare voi avea super puteri si voi impedia astfel de orori sa se intample. promit! happy big grin

Succes cu campania ta. Mi-as dori sa te ajut dar sincer nu vad cum as putea.

Respectul meu pentru grija ta fata de animale!