| Andreiexl988 a întrebat:

A incercat cineva sa vândă produse din Romania in alte tari? Gen sa postezi in țară respectiva pe un fel de site "olx" si sa trimiți comandă acolo. Daca a incercat careva si cum e procedura

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti pune pe ebay

1 răspuns:
| Alverto a răspuns:

Sincer nu am incercat, dar exista o metoda de genul pe Amazon: in principiu cumperi chestii ieftine(poate de la chinezi), le pui pe site ul tau de pe Amazon cu un dublu preț, clientul vrea acele lucruri iar tu le trimiti clientului, dar tu nu ai fizic lucrurile la tine, tu faci comanda chinezului la adresa clientului tau de pe Amazon și asta e tot
Sincer îți spun, nu caută pe google tutoriale despre cum sa te îmbogățesti din urma Amazon, cei mai mulți spun că te învață cum să faci asta, și că vezi domne ei își permit mereu vacante etc, ei bine vacanțele alea sunt plătite în urma cursurilor acelea care nu sunt ieftine deloc, și așa el chiar face bani iar tu crezi că o să devii ca el laughing deci nu îți recomand, daca chiar vrei sa faci asta documenteaza te foarte bine și ai grija cui te adresezi, fiindcă trebuie multa documentare în spate pentru a face ceva pe Amazon, și un card
Fundă de Crăciun?