| คиค a întrebat:

Am cautat pe net, dar nu am gasit nici o poza cu un bichon bolognese adult.
Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Si iubitul meu are un bichon e superblove struckmic si dragalashlove struck

9 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Poi, poze nu stiu dar eu am Bichon Bolognez, e pufos are blana putyn carliontata, este alb, ochi mari negri e super jucaus te linge si te pwpa toata ziua, e foarte distractyv, si niciodata nu te plictysesty cu el crede-ma merita achizytya, eu am dat 400eur pe ea, ca e femela. Da cred ca sunt si mai ieftyny.

| corina_4591 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search uite aici. Ce scumpi sunt.

| sissik a răspuns:

Multe poze la http://bichon.webgarden.ro

| Bolognese_Kennel_Iulia_U._1979 a răspuns:

Www.bichonbolognese.eu

Asa arata un bolognese adult si pui. Sunt catei cu pedigree, Multicampioni