| Ioanabp a întrebat:

Am nevoie de un model de "Dovada a verificarii disponibilitatii si a rezervarii firmei" pentru un proiect la facultate. Am tot cautat pe internet, insa nu am gasit nimic si speram sa ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Du-te la ORC(oficiul registrului comertului) ---se poate ca institutia sa foloseasca formulare tipizate de adeverinte(care atesta verificarea disponibilitatii si rezervarea numelui de firma). Daca se folosesc, cere un exemplar "in alb"(necompletat, fara stampila/semnatura).

Răspuns utilizator avertizat