| Stefan04 a întrebat:

Bună ziua. Am nevoie de un sfat, o îndrumare, si anume:
Am început de curând sa produc manual diferite articole din piele naturala de diferite culori, articole precum portofele bărbați, portofele dama, poșete, borsete, curele, ma gândesc sa fac și mănuși, tabachere, huse pentru diferite lucruri ce sunt folosite de un număr cât mai mare precum brichete, sau pachete de țigări, indiferent ce produc de fapt, problema este ca nu am cui sa le vand, as vrea sa vând en-gros, dar am o problema cu descoperirea unui client pe termen lung, sau măcar clienți ce sa cumpere cantități mai mari. Asa ca apelez la voi, sperând ca poate cineva are soluția, unde as putea găsi un distribuitor?

1 răspuns:
| Alinailies a răspuns:

Intai trebuie sa te faci cunoscut, fa o pagina de Facebook, Instagram etc.
Fa poze frumoase si de calitate produselor tale, roaga prietenii sa-ti dea lile si share...