| Lemuel_Raymond_1997 a întrebat:

am o intrebare, va rog raspundeti doar cei care sunteti in cunostinta de cauza.
-pot primi finantare nerambursabila din fonduri europene, pentru achizitionarea terenului agricol?
-am inteles ca daca ai mai mult teren primesti mai multi bani.dar conteaza daca tot terenul este arendat?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Folosind harta, aflii unde are sediul Oficiul Judetean pentru Finanțarea Investițiilor Rurale (OJFIR) din judetul tau :http://portal.apdrp.ro/......i_judetene
Du-te acolo si informeaza-te!