| Scumpik_Bruneta_1996 a întrebat:

Am o nelămurire..as vrea sa accesez fondurile europene si nu stiu daca pot face asta si online.
Stiu ca trebuie sa trimiți un plan de afacere cu ce vrei sa faci. Merge sa fac asta online? Are cineva idee?
Va mulțumesc frumos

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
Trebuie sa mergi personal la centrul de evaluare si indrumare din zona ta, acolo vei primi toate detaliile necesare proiectului. Pe parcursul realizarii dosarului poti tine legatura prin e-mail cu inspectorul care se va ocupa de proiectul tau.

| Scumpik_Bruneta_1996 explică (pentru Bula):

Am înțeles. Mulțumesc frumos