| yourkittycat a întrebat:

Am un card de tichete si aplicatia pe telefon up Romania. Pana acum merge foarte ok. Azi cand am intrat in aplicatie nu imi arata suma pe care o mai am pe card doar imi scrie undefined card si imi apare o casuta cu ‘ alege cardul’ dar nu imi apare nimic altceva sa aleg cardul sau ceva, pagina este goala. A mai patit cineva asa ceva? Ce sa fac?

1 răspuns:
| Lukas1994 a răspuns:

Salut, daca folosesti aplicatia Edenred s-ar putea sa fie o problema de retea, incearca sa stergi cache-ul si sa te reloghezi.