| Calin015 a întrebat:

Am un cont pe un joc (DarkOrbit, mai exact) si as dori sa il vand. Problema este ca nu prea stiu cum trebuie procedat. Care este cea mai buna metoda de vanzare online, prin care sa nu risc sa fiu furat? big grin

Multumesc

2 răspunsuri:
| Alexandr a răspuns:

Cine crezi ca da bani pe un cont de joc? (:

| Calin015 explică:

Clienti am, si stai linistiti... sunt multi big grin Dar eu vreau sa stiu CUM se procedeaza pentru a vinde. Nici eu nu as cumpara, sincer, dar uita-te pe OLX, Tocmai, Okazii... e plin de conturi, si sunt destui care cumpara. La urma urmei, jocurile astea sunt facute pentru bani, si e mult mai avantajos sa cumperi un cont care e mare decat sa investeti de 3 ori mai mult in unul mic ca sa-l faci la fel big grin