| Marius97125 a întrebat:

Bună ziua, as vrea sa întreb în ce data ar veni alocația și maternitatea luna asta dacă știți la posta.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cei care i au banii prin intermediul poștei, le primesc intre 1 si 5 ale lunii, daca tu nu ai fost acasa la inceputul lunii, mergi maine la poșta si intreaba i, dar trebuia sa ai aviz in cutia postala ca a venit postasul cu pensiile in bloc si te a cautat si pe tine sa i ti dea alocatia dar nu erai acasa.