| SynapseNinja a întrebat:

As vrea un pont, va rog. Vreau sa imi fac o afacere si m-am gandit deja la 3 variante: 1. firma de transport marfa; 2. agentie de turism si 3. magazin online in care sa vand de la electronice si electrocasnice pana la carti si haine. As vrea sa imi spuneti care din cele 3 imi recomandati si, daca se poate, alte idei de afaceri mai profitabile.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De citi bani dispui? Tot ce ai zis tu sunt afaceri volatile. Pica piata, ramii in chiloti. Daca iei si iti faci frumos o ferma, cand pica piata - presupunind ca asa ceva se intampla - ai de pe ce sa iti umpli matul.

| Denis123456 a răspuns:

2.Agentia de turism e mai profitabila dintre toate 3 variiantele, bafta

| Lalu_Maria-Alexandra_1988 a răspuns:

Eu as merge pe agentia de turism, deoarece primesti destul de multi bani, si nu e asa de greu.Dar ai nevoie de foarte muulti oameni

| Kimskullhong a răspuns:

Online-ul, promovarea corectă și eficientă îți pot aduce multe beneficii cu o mică platformă de vânzare. Pentru mai multe detalii despre marketing-ul online și tot ce ține de asta, un mesaj privat, te rog.