| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, caut de lucuru in Italia, stie cineva locuri de munca in Italia? M-am saturat de Romania, vreau sa plec din tara asta si daca pleaca cineva in Italia sa imi spuna ca plec si eu. Nu mai vreau in Romania.Va rog frumos.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e bine sa pleci cu oricine ca poti fi tras in piept. Cunosc multe cazuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti de munca pe site-urile de joburi italiene!
Ma indoiesc ca cineva te va lua cu el/ea in Italia, ca sa-ti faca tie un favor.
Fiecare isi protejeaza jobul, fara sa ia "concurenta" cu el la locul de munca.

| Goete a răspuns:

Mai bine in Rusia, ca militar

| PedoBarbie a răspuns:

Să ștergi babe la cdarelascris.ur... sau ce să cauți tu acolo. Dacă vrei poți, nu mai, trebuie plecare. Da pleacă că scap și noi toți românii uniți de un prost ca tine. Să nu te mai întorci că nu mai avem loc după. Caută și-o carte că nu știu ce înseamnă lucuru.

| annoyingglitterposts a răspuns:

Nu stiu, dar poti incerca pe ejobs, bestjob si alte platforme de locuri de munca, sper ca iti sunt de folos informatiile, toate cele bune.