| Dong_Radu_1995 a întrebat:

Ce afacere pot deschide cu bani putini?

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Sa vinzi înghețată la colt de strada sau popcorn. Investiția e minima, și începe și sezonul.
Plus dacă mergi la spectacole, festivaluri, serbări sau locuri de joaca succesul e garantat.
Bafta!

5 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Ce inseamna bani putini? cea mai ieftina afacere ar fi sa ai un site destul de bine vizitat si sa iei bani pe reclama, fie reclama intermediata sau reclama negociata direct de tine(caz mai avantajos); sau poate un magazin online de chestii personalizate.

| Violleta2022 a răspuns:

Afacere cu bani putini....nu prea exista, mai ales ca esti baiat.
orice afacerea legala necesita o bruma d ebani pentru certificari, autrorizari, sanepid, pompieri samd, iar bruma aia se duce taman pe aceste autorizari si nu stiu daca iti mai ramane ceva de investit.
Dar apuca-te de un servici si incepi sa strangi bani, in felul asta la un moment dat, aduni si poti incepe ceva.
Acum, depinde si ce profesie sau pasiuni ai!

| xerxes1 a răspuns:

Evreii au o vorba:
Cu bani orice prost poate sa faca afaceri.
Deci se poate si cu bani putini.
Succes!

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Nu prea exista dar daca ai varsta necesara si ai un plan de afaceri poti apela la fonduri europene si te vor ajuta acestia cu aproape tot. Trebuie sa te ocupi doar de acte si de proiectul de afacere.

| Ivy86 a răspuns:

Mai am o idee... Clovn. Pe bune îți trebuie un costum și baloane.
Iei balon cu 10 bani și îl vinzi cu 5-10 lei dacă ai îndemânare.