| Miky a întrebat:

Daca ati avea foarte multi bani ce afacere v-ati deschide? dc?

Răspuns Câştigător
| Alexandrumar1 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa deschizi o afacere pentru ca ne bate criza si n-o sa-ti iasa asteapta sa treca valul asta al 2 de criza pe care ni-l promit si apoi poti sa gandesti la ceva,un exemplu pentru ca sa ai mereu venit e sa deschizi o fabrika de facut caramizi,sau oricare materiale de constructie,pentru ca lumea mereu se construieste si materialele sunt necesare, daca o sa ai niste preturi mai mici decat concurentii, bunul venit iti e garantat.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș aduce medici noi în spitalele din România, iar pe cei actuali de la cel mai mic la cel mai mare i-aș da afară în secunda doi iar pe preaviz aș menționa: mulțumim dar nu ne intereasează ciubucarii și nesimțiții ci personal care știe ce înseamnă calitatea actului medical cât și respectarea bolnavului în toate stadiile bolii. Marș afară din sistem!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As cumpara apartamente si case si le as inchiria big grin

| papusikatha a răspuns:

Daca as avea foarte multi bani mi-as deschide un centru mareeee de adoptii de animale, as adaposti animalele si nici un caine nu ar mai sta pe strada, as lupta impotriva violentei animalelor si eventual as lupta pentru legea lor, sa facem politia animalelor, legile si pedepsele sa fie foarte aspre! Exact ca in S.U.A.