| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua! Cine are idee cat ar fi mp de teren in Aroneanu (Iași) la strada principala sau de unde și cum aș putea să aflu?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai da o cautare pe Olx acolo ai gasi, preturile terenurilor pornesc de la 22 euro mp caută nu astepta altii sa faca totul pentru tine tu doar sa iei cascavalul, banii adica.

| Ana2333 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Domnule daca nu poți ajuta precis, mai bine îți găsești altceva de treabă, presupui că nu am căutat, dar rămâi cu presupunerea. Parcă acest TPU era pentru ajutor dar văd că pentru unii e mai important să se dea interesanți și tobă de inteligență.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ana2333):

Cauta pe olx te am ajutat cu o idee, nu vrei treaba ta doamnă

| Ana2333 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nici nu pot mulțumi pentru astfel de răspuns, oricum ramai cu invidia că voi lua eu cașcavalul, adică banii laughing