| Mariaaaavev a întrebat:

Cum as putea comanda de pe AliExpress? Pana in tara cam cat costa taxele? E un colet cu produse in valoare de 50 de lei.

2 răspunsuri:
| asassinul a răspuns:

Poti sa selectezi tara in care vrei sa fie livrat si iti va aparea si costul transportului.Dai la filtre, selectezi "Shipping To" si selectezi Romania

| NinaDiana a răspuns:

Daca cauti bine o sa gasesti cu transport gratuit. Peste 10 euro ar trebui sa platesti ceva timbru la posta, taxe vamale, dar poti sa te intelegi cu vanzatorul sa-ti puna valoarea 9$ pe colet si atunci nu platesti nimic.