| Jigokunokishi a întrebat:

daca am gasit un anunt de imobiliare pentru apartament de inchiriat e ok sa sun la persoane duminica?

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Suna in seara asta până în 22, sau daca nu mâine în prima parte a zilei, daca te grăbești, dar după 9 dimineața.Succes!

| darrio2007 a răspuns:

Care-i problema? Sună-i.

| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta. Chiar ar fi o idee buna. Oricand ti-ar putea lua-o altul inainte.

| NGheorghe a răspuns:

Luni oricum va fi prea târziu și nici măcar nu va avea timp sa răspundă la telefon ca să îți confirme, dar poți sa aștepți ca să te convingi.

| Geitigy a răspuns:

De ce nu? avand in vedere ca este si in interesul lui sa isi vanda,, marfa", in cazul nostru inchirieze apartamentul happy

| AMCAT a răspuns:

Poti sa ii suni dar sa ai griza la ora la care suni.