| DeyutZZZa22 a întrebat:

Buna,m ar interesa daca are cineva apartament de inchiriat in arad?

Răspuns Câştigător
| Butterflybeautiful a răspuns:

Buna DeyutZZZa22 am sa ma ofer cum sa iti gasesti de chirie in arad mai intai trebuie sa fi hotarata ce vrei sa inchiriezi daca esti minim o persoana merge si o garsonera dar daca sunteti 2 persoane ar trebui sa inchiriezi un apartament cu 2 camere uite un stie in care poti sa te uiti de inchirierea unui apartament sau o garsoniera -> http://www.piataaradului.ro/
Mult Noroc!