| Andreii002 a întrebat:

Doresc sa trimit un colet prin FanCourier in valoare de 50 de lei + transportul in cuantum de 15 lei iar destinatarul sa plateasca si transportul. Eu avand 17 ani, cum intru in posesia banilor? Tin sa mentionez ca nu am cont bancar. Imi puteti explica, va rog, care sunt procedurile de a intra in posesia banilor cash? Imi cer scuze daca am gresit categoria. Va multumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu: le spui ca vrei sa trimiti contra ramburs, un colet cu valoarea de 50 lei si costul transportului si al returnarii banilor. Vei primi banii tot de la ei (Fan Courier).