| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua este adevarat ca exista ceva furnizori gen avon la care poti sa comanzi produse pc ceva gen avon! Daca faci comenzi ai si tu ceva discount? Asi dori exemple!happy

3 răspunsuri:
| IonutDX a răspuns:

" sa comanzi produse pc "

adica componente de calculator?

| FFabi17 a răspuns:

Ladys, are produse si atat pentru femei cat si pentru barbati, daca comanda ajunge la un anumit pret beneficiezi de un anumit discount..nu mai stiu exact, si mai erau niste facilitati, uite aici site-ul http://www.ladys.ro/ sper că am fost de ajutor :d

| euvalivlad a răspuns:

Da exista. parfumuri vrac, le iei cu 31 lei 30 ml si le vinzi cu 45 lei, sau la 50 ml le iei cu 47 lei si le vinzi cu 67 lei. Eu vand cam 30 parf pe luna asta inseamna un castig de aprix 600 lei. Aromele sunt din cele cunoscute, gucci armani etc si tin foarte mult. pentru detalii eu_vali_vlad@yahoo.com