| anonim_4396 a întrebat:

Eu cand o sa fiu mare vreau sa lucrez la SGI in america (o sa ma mut in america) si pentru. cei care nu stiu

SGI este un program cu care poti creea chestii care nu exista pe calculator, de ex: un monstru facut pe acel program si dupa il bag in film.Eu vreau sa lucrez cu asta pentru filme pentru. ca cu programul asat se lucreaza pentru filme.

Deci cred ca ati inteles.Asa deci haideti sa continuam acum intrebarea.

Pot downnloada acest program de pe net?
Si tot asa doar sa creez chestii de genul asta.

SA NU AIBA VIRUSI!

Multumesc anticipat! big grin.

Dau funda celui mai bun raspuns.

Dau vot la toate raspunsurile dar sa nu fie date la misto si nu mai stiu eu ce.

Intrebari ajutatoare si simple, fara injuraturi prostii si tot felul.

Multumesc inca odata! big grin.

1 răspuns:
| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Adobe After Effects?