| Ferii a întrebat:

Buna Ziua,
La amanet se pot da tigari electronice?
Acolo unde se pot da laptopuri sau camere foto.

Dau funda!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niciodata. Cine ar lua de acolo ceva folosit?

| johnnny123 a răspuns:

1. Cam câți bani speri să primești la amanet pentru o țigară electronică, dacă una nouă costă 200 de lei?
2. Cine cumpără țigări electronice folosite de la amanet?

| sofisis a răspuns:

Nu.

| RxTx a răspuns:

Si prezervative folosite cum sa dai ceva care il bagi in gura!?
Doar daca sunt noi nouțe e posibil sa ti-le primească sigilate nu care au fost folosite

| nukeyly a răspuns:

La amanete se iau chesti ce au o valoare cat de cat si sunt cerute de consumatori, dar daca tigara ta e ceva custom in fildes 4kg si lipita de ceva lingou de aur de 5kg deci total 9 kg ai sanse sa ti-o ia.
La un telefon de 5000 ron nou lasat, iei la amanet poate jumate,
iar la un mop folosit iei una peste cap.

| SelenaTpu a răspuns:

Se dau și țigări normale.
Chiar la bucată

| Mela1000 a răspuns:

Da, se pot da.
Primesc fundă? happy

| Amidamaru98 a răspuns:

Cei de la amanet o sa îți ia ceva pe care sunt siguri ca își scot bani in cazul in care tu nu plătești datoria.