| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune tigari electronice? happy

7 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Buna Amalia. In momentul de fata sunt foarte multe tigari electronice de calitate. Cele mai populare si accesibile ca pret sunt tigarile Ego. O zi buna.

| magnificul a răspuns:

Buna.Pai dupa bani, si filtrul lor.Eu am cumparat de pe internet la 56 € si o am de un an super.

| Jass23Love a răspuns:

Tu la 22 de ani fumezi 0_0!?

| anonim_4396 explică (pentru Jass23Love):

De ce te miri? trebuiei mai devreme sau mai tarziu? excludem niciodata

| anonim_4396 explică (pentru Jass23Love):

Iti zic din prisma altora, ia-ti o baterie de aprox. 1100mAh, si un cleromizator evod. In acest fel vei putea scoate fum cat un esapament, plus ca taria e data de solutie tongue

| Ionescu_Amalia_1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

Doresc sa o fac cadou pentru cineva care vreau sa se lase de fumat. Deci nu vreau sa scoata fum cat un esapament laughing, dar multumesc oricum.

| Ionescu_Amalia_1993 a răspuns:

Multumesc happy