| luchici_6766 a întrebat:

Buna ziua!
Ma numesc Luchici Bogdan si as dori sa infiintez o statie GPL la mine in comuna (comuna Varvoru de Jos, sat Varvoru de Jos, la 20 de km de Craiova).

Ma intreseaza cam care ar trebuie sa fie investitia finala(cumparat si montat), ce avize imi trebuie, si cam la ce pret as putea cumpara GPL de la un distribuitor.

As vrea sa montez un SKID de 1000-1500l de la care sa pot incarca si butelii.

Imi poate recomanda cineva o firma pentru achizitia echipamentelor, pentru proiectare, si care sa se ocupe de distributia GPL-ului in zona de sud, mai exact in Dolj(nu neaparat aceeasi)?

M-ar mai intresa cam la ce pret se cumpara GPL-ul de la distribuitor?
As dori sa mai aflu si conditile care se impun pentru amplasare skidului locul pe care il detin este destul de aproape de o padure)?

V-as fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta macar cu o parte din informatii.

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Maryna98 a răspuns:

Cam 300 mil

1 răspuns:
| Flafy1920 a răspuns:

Oosmug bravo lukice! iti urez succeshappy (flav 11g)