| Catalin_Cata_1990_KM3k a întrebat:

Buna ziua/seara.

As vrea sa stiu si eu daca este cineva care se afla in domeniul litoralului si anume al plajelor.
As vrea sa strang o suma de bani sa cumpar o plaja Mamaia sau Navodari si as vrea sa stiu daca aveti idee cat e mp sau cat costa inchirerea plajei si sezlong si ceva de genul asta, multumesc.

5 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

La 16 ani vrei sa cumperi o plaja? Revino cu picioarele pe pamant.

| Catalin_Cata_1990_KM3k explică (pentru m1dn1gh7):

Asta era o intrebarr pentru. Parinti, eu astept raspunsuri serioase, nu ironii

| Kogaion a răspuns:

Chiria nu e scumpa, undeva intre 10-20 de mii de euro pe sezon, depinde de plaja. Dar stai linistit, sunt date cu dedicatie.

| Catalin_Cata_1990_KM3k explică (pentru Kogaion):

Chiria plajii fara sezlonguri si saltele si chestii de genul aceasta este atat de scumpa, 10-20 mii?

| Kogaion a răspuns (pentru Catalin_Cata_1990_KM3k):

10-20 de mii ti se pare scump?laughing) Inseamna ca nu ai fost niciodata la mare.