| tudorm5 a întrebat:

Sunt din Toplita-Harghita si vreau sa vand un laptop dar caut de ceva timp cumparator si nu am gasit. Eu il vand pentru ca vreau sa imi iau ceva mai performant. As vrea sa imi spuneti un loc unde as putea sa il vand sau daca stiti pe cineva care are nevoie de laptop.
Laptopul este in stare foarte buna, performante bune in jocuri
Procesor Intel Core i5-4200U CPU 1. 60GHz 2.30GHz
4 GB RAM
Placa video: NVIDIA GEFORCE GT 740M 2GB DDR3
Diagonala (inch): 15.6
Rezolutie: 1366 x 768
Format display: HD
Greutate: 2.3 Kg
1 x COMBO audio jack
2 x USB 3.0 port
1 x USB 2.0 port
1 x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1 x HDMI
1 x SD card reader
Link OLX: https://www.olx.ro/oferta/laptop-asus-ID8AXKn.html
Dau funda celui care imi este de ajutor!
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| mariantos a răspuns:

Buna ziua.Il cumpar eu, cat cereti pe el? Astept raspuns la enescu.marian58@gmail.com.Multumesc.