| Vica_Marcela_Gongan_1959 a întrebat:

sunt un depozit second-hand imbracaminte,incaltaminte nou infintat, rugamintea mea este daca cineva stie vreun depozit de imbracaminte, incaltaminte second hand in jud mures sau in apropiere cu marfa de buna calitate.Va multumesc astept raspuns.

5 răspunsuri:
| Robu_Alexia_1995 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura! laughing

| Vica_Marcela_Gongan_1959 explică (pentru Robu_Alexia_1995):

Nu,nu mi.am raspuns deloc singura dar am gresit sunt magazin second, hand nu depozit si caut un depozit cu haine de calitate in jud.mures,,,,vezi unde este raspunsul meu?

| Robu_Alexia_1995 a răspuns (pentru Vica_Marcela_Gongan_1959):

Da raspunsuri laughing

| Vica_Marcela_Gongan_1959 explică (pentru Robu_Alexia_1995):

Femeie eu cred ca esti dusa rau cu capu, sau esti ramasa de mica asa.

| Vica_Marcela_Gongan_1959 explică:

Draga TPU imi cer mii de scuze nu ma prea pricep unde sa pun intrebarile, deci nu am facut.o intentionat.