| cristinel98 a întrebat:

Buna ziua TPU. As dorii sa fac un schimb.Eu am Nokia lumia 610 si nu imi place cu ce telefon as putea sa fac schimb? Am auzit ceva de mercador far nu pres stiu cu ce telefon sa fac schimb.La Nokia lumia am decat castile incarcatoru si usb.Dau funds pentru cel Mai bun telefon recomandat la schimb..Multimesc anticipat!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Nokia lumia 610. cu ce telefon as putea sa fac schimb?"

cinstit: cu o caramea sau o scobitoare sau juma' de ziar gata citit...chestii de genul ăsa