| Andrei436Rowrr a întrebat:

TPU! Puteti sa imi da-ti un paysafecard generator free si care sa mearga? Dau funda mare! Lasa-ti comment daca vreti id meu de messenger. Scuzati categoria dar mi s-a parut cea mai buna.

11 răspunsuri:
| Bunocul a răspuns:

Acele coduri sunt generate de cei de la paysafe pe moment cu o sumă de bani pe care tu ai plătit-o.
Nu există un generator.

| ChidoriKing a răspuns:

Nu există aşa ceva!

| aflavius a răspuns:

Singurul generator pe care l-am gasit si a mers. Merge doar o data si primesti doar 5 euro, dar eu zic ca merita
https://mega.nz/#! kmJRwZrS! A0CgF_wdPIPR-10YE6bH0qoCtGG6kjVXGJ17M8JHtSk

| Andrei436Rowrr explică:

Ok, multumesc de raspunsuri.

| VierasuGeorge a răspuns:

Salut a-și dori și eu un paysafecard dacă se poate.

| VecMisi a răspuns:

Vreau un cod de paysafecard de 100 de lei?

| DinutAlex a răspuns:

Nu știu cum să iau bani aia

| BebeseleaGhita a răspuns:

Terog da-mi paysefecard

| KsyCosti a răspuns:

Salut, imi poți da si mie un paysafe

| Mocanu190 a răspuns:

Cum pot câștiga un paysafe

| AndreiYpAndreiYp a răspuns:

Merge