| 非跳躍 a întrebat:

Buna Ziua TpU. Stiti cumva daca pot sa impart Flyere la 14 ani. Si de la ce firma pot sa ma
,, ANGAJEZ". Funda!?

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Iti recomand jocul Marketglory. E vorba de niste clickuri pe zi, prima luna nu castigi nimic dar incepand cu cea de-a doua luna incepi sa castigi cate 20 de euro si e un site serios care da banii. Este un joc strategic si este destul de interesant. Daca vrei sa-ti faci cont iti las aici linkul: http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 si in caz ca te-ai hotarat sa-l joci scrie-mi si iti explic in ce consta. Nu iti cere mult timp jocul asta! :D

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Poti sa te angajezi de la 16 ani in sus. pace

| rateu a răspuns:

Du-te pe la diverse magazine si intreaba daca vor sa-si faca reclama la magazin sau ceva de genul sau daca au nevoie de cineva care sa imparta pliante cu magazinul.