| lacrimi a întrebat:

Bună ziua tuturor! Am și eu o dilemă : Care este comisionul de retragere euro( dintr-un cont în euro, bine-nțeles) direct de la casierie de la BRD? Comisionul se percepe pentru o singură retragere indiferent de sumă, sau crește în funcție de suma retrasă? Mulțumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retragere numerar valuta, 0, 50% din suma retrasa, dar nu mai putin de 3 euro (sau echivalent in lei). Se percepe la fiecare tranzactie.
https://www.brd.ro/_files/pdf/comis-cont-curent.pdf