| MariusLazăr67 a întrebat:

unde imi pot gasi contul bancar si codul Swift, folosesc Alpha Bank?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Rogi o angajata a bancii sa ti le dea sau daca ai actele de la constituirea contului. Contul bancar este format din 24 de cifre si litere.
Codul il gasesti pe siteul bancii. Este asta: BUCUROBUXXX

1 răspuns:
| Balalau95 a răspuns:

Ultima oara cand am avut nevoie s-a autocomplentat in formularul de transfer al bancii, iar asta dupa ce m-am dat cu capul de pereti si am innebunit persoana careia ii trimeteam banii (care stia de cod BIC, nu SWIFT)