| Lulu55 a întrebat:

Buna ziua! Vreau să îmi închid contul de salarii și automat să renunț la card la raiffeisen. mi-am scos banii de pe card luna trecuta dar cum nu am apucat sa merg la banca sa închid contul,banca mi-a luat comision. Pot plati comisionul direct la banca când merg să îmi închid contul, sau trebuie sa merg mai repede și să achit? Multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De la o vreme, nu mai poți plăti la Raiff decât dacă ai card (la ATM-urile lor) sau într-o anume agenție, care are și casierie. Niște bandiți.

| Țoglă a răspuns:

Închizi și achiți pe loc.

| 19Mary19 a răspuns:

Eu știu ca poți plăti. Cel mai bine ar fi sa mergi direct sa închizi contul iar acolo ți se spune ce ai de plata în acel moment. Dar nu mai lasă să treacă timpul.