| Rigbby a întrebat:

Salutare, am card la raiffaisen bank dar la sfarsitul lunii imi ia comision vreo 9 lei (in fiecare luna) si nu imi place, vreau sa imi inchid contul si sa fac in alta parte, stiti o banca care sa nu ia comision?
Mersi

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bancile ING si Transilvania nu au comision!

| KodrutZ a răspuns:

Transilvania sau ING, buba e ca una cistigi, alta pierzi. Daca mai faci cate un schimb valutar cont-cont sau vrei si online/mobile banking, tot platesti ceva-ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

ING ia cel mai mic comision. dar daca mai adaugi si un internet banking tot pe acolo ajungi la orice banca

| untu a răspuns:

Din pacate, toate bancile sint la fel si isi ia comision de la fiecare client pentru serviciul prestat!

| justanotheruser99 a răspuns:

Transilvania e cea mai "ieftina" banca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am la BCR, imi iau 5 lei pe luna pentru etoken, asa am cerut eu, insa, daca nu.l aveam, nu luau.Mai este si ING.ul

| danielaxyz a răspuns:

Parca ING zicea ceva de salariu fara comision, era o reclama