| Shadowcrown a întrebat:

Ca agent de vanzari pentru compania enel la call center, trebuie sa stii matematica bine? Mie nu mi s-a spus nimic de asta la interviu si am uitat sa intreb, multumesc.

2 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Depinde ce intelegi prin matematica bine... eu prin "matematica bine" inteleg notiuni avansate de analiza, calcul diferential, geometrie analitica etc.

Daca stii sa faci adunari / scaderi, inmultiri / impartiri, nu cred ca ar trebui sa-ti faci griji.

| messifcb a răspuns:

Nu. Mai degraba trebuie sa stii limba romana.