| Hyacinth a întrebat:

Ca sa faci revolut iti trebuie inca un card?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai nevoie de un cont (card) la o banca sa poti sa alimentezi revolut-ul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Trebuie alimentat, si cel mai simplu este de pe un alt card. Nu sunt sigur daca merge si dintr-un cont bancar direct, prin transfer (dar in princiuciu fiecare cont bancar are asociat si un card).

| Psksjns a răspuns:

Ca sa îl alimentezi da, poftim un link daca vrei sa ti faci cont, Înregistrează-te cu linkul de mai jos: https://revolut.com/referral/ioannisbyh! NOV2AR