| Cjxhhffhh a întrebat:

Salut, daca vreau sa imi comand cardul Revolut, trebuie sa mai am un card sau ceva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa pui si bani pe el, ai nevoie de un card la o banca obisnuita

| mihai69 a răspuns:

Teoretic, da. Ai nevoie de un card, ca să ai de unde să faci prima depunere de 50 lei.
Partea frumoasă e că nu e musai să fie cardul tău.

| Wr3nch a răspuns:

Trebuie sa ai cont la banca, altel nu prea ai cum sa bagi bani in ellaughing

| Bizon95 a răspuns:

NU
iar ca sa bagi bani in el poti folosi si contul/cardul unui prieten, daca nu ai tu unul, care sa isi puna si el revolut si apoi sa iti faca transfer

| GouDidodino a răspuns:

Da, nu poti finaliza înregistrarea până nu alimentezi contul cu suma minima de 50 lei