| Secret5 a întrebat:

Cam cat costa o consultație in media la psiholog?

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

100 lei- o sedinta.
Asa este mai peste tot.
Poti sa mai gasesti 85-90 lei sedinta dar mai rar.
Sanatate!

| GdX a răspuns:

Depinde de la oras la oras. In Bucuresti pleaca de la 120 si poate sa depaseasca 500.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În cazul în care ai nevoie de un psiholog, îți recomand să ai o discuție pe platforma următoare, sunt specialiști, psihologi sau persoane care au studii de specialitate și te pot îndruma în problema ta, în mod gratuit.

www.teajut.ro/consiliere

Cât despre prețuri, acestea diferă în funcție de oraș, pregătirea psihologului, renumele acestuia.
Orientativ, undeva la 100 lei/ședința

| zăGhost a răspuns:

Intre 90-150 lei. In Bucuresti cam 200.

| varsanofie a răspuns:

In medie, o consultație la psiholog, în funcție de zonă, oraș, undeva între 50 și 100 ron, în funcție și de durata consultației.

| FeelTheRain a răspuns:

Buna! In orice caz pretul este peste 80 de lei, o ora. Cele mai bune locuri, unde sunt si private se cere si mai mult.
Ajungi undeva si la 120 de lei pe ora si in functie de starea ta, psihologul iti spune daca mai e nevoie sa mergi sau nu.
Sa ai o seara linistita si frumoasa!