| albastrel a întrebat:

Cam cat te costa actele pentru a face o firma? Vreau sa deschid un magazin de haine si m-ar interesa cam la ce pret ajung doar cu actele firmei big grin.Multumesc!

4 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Gasesti raspunsuri referitoare la afaceri pe situl indaco forum, iti doresc noroc si succes!

| macgyver a răspuns:

Iti pot recomanda eu un avocat bun si ieftin daca doresti.

| claw_4117 a răspuns:

Din cate stiu, capitalul social integral pentru infintarea unui srl este de 200RON

| remus67 a răspuns:

In jur de 700ron, 200ron capitalul firmei, prezervarea de nume70ron, in total intre1000-1200ron