| Kolors a întrebat:

Cam cati bani fac vedetele dintr-un music video care sa zicem are vreo 300.000.000 de vizionari? Sa zicem ca nu-i o vedeta asa faimoasa ca Justin Bieber.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant ca e cunoscut sau nu, dar 300 mil de view-uri nu are chiar oricine.

Daca te referi strict la banii luati de la youtube atunci pentru 300 mil viewuri cred ca se pot scoate si cateva mii de dolari, poate chiar si 20.000$

1 răspuns:
| RorySan a răspuns:

Depinde, 100,000 euro poate chiar si mai multi.
Am cautat asa de curiozitate si am vazut ca iau foarte multi bani si Inna si altii.