| alexandrucr a întrebat:

Cam cati bani mi-ar trebui ca sa deschi o sala de fitness? Cat ar costa in total aparatele + chira + amenajarea spatiului etc?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

2oooo=3oooo eur pe putin

1 răspuns:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Mai bine zis. vreo 50.000 de eur...treaba cu chiria e altceva.la o sala de fitness trebuie sa ai ceva spatiu.si chiriile la un asa spatiu sunt mari.adica in jur de vreo 1500-2000 eur pe luna.iti spun pentru ca am avut si eu o sala de forta.dar din cauza faptului ca a trebuit sa ma mut.am vandut-o la altcineva.::cat am luat pe ea? cu aparatura tot.(full)spatiu 370mp.50 000 eur.am cerut pe ea.ca na cat puteam sa cer. spatiul nici nu era al meu.dar mi-au iesit si foarte multi bani din acea sala.ptr ca era plina tot timpu.mai ales ca am facut-o intr-un oras unde nu era asa ceva.si am scos profit foarte bun.acum in prezent mi-am deschis altceva.mult mai profitabila.dar e (no comment)