| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce investitie ar fi necesara pentru deschiderea unei curatatorii chimice?

2 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Cauta dupa furnizori de asemenea utilaje pe net, ca sa afli un pret estimativ al lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiria spatiului care este mare 1500-3000 euro cred ca in Bucuresti chiar mai mult (spatiul necesar este mare ), energia electrica + salarii muncitori+ contabila + utilajele, chiar nu stiu, oricum este o suma mare, mareeeeeeeee 50 mii de euro daca utilajele le iei la second