| Stoica_Andreea_1990 a întrebat:

CE puteti sa-mi spuneti despre deschiderea unui magazin online? merita? este investitie mare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Daca nu ai articolele in stoc e mai complicat, poti face ceva de genul asta doar daca produsele tale nu le gasesti la alte magazine. Daca vrei doar sa cumper din alte magazine, sa adaugi un comision si sa vinzi mai departe nu cred ca va merge, adica nu poti concura cu site-uri mari care au acelasi produs si eventual mai ieftin.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Merita daca stii sa il promovezi, si e mult de munca la promovare

| K0sti a răspuns:

Merita daca ai ce sa vinzi (raport calitate/pret), iar investitia este marisoara daca vrei sa pornesti cu dreptul! In plus este o investitie continua care nu se termina niciodata! Incepand cu partea de SEO, publicitate, intretinere, hosting, etc.

| tybych3 a răspuns:

Merita, daca ai materiale deja..., daca nu ai materiale, nu merita, pentru ca iti va lua mult timp sa fii cunoscuta.

| Stoica_Andreea_1990 explică:

As vrea un magazin fara articole pe stoc, sa le am la stoc de furnizor..cum ar trebui sa procedez? sa vorbesc cu furnizorii inainte pentru a cunoaste stocurile?

| Dismally a răspuns (pentru Stoica_Andreea_1990):

Daca nu ai articolele in stoc e mai complicat, poti face ceva de genul asta doar daca produsele tale nu le gasesti la alte magazine. Daca vrei doar sa cumper din alte magazine, sa adaugi un comision si sa vinzi mai departe nu cred ca va merge, adica nu poti concura cu site-uri mari care au acelasi produs si eventual mai ieftin.