| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce suma aproximativa ar trebui sa investec pentru un spatiu(sala)de organizat evenimente...nunti,botezuri etc? Sau de ce as avea nevoie? Multumesc

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt societati comerciale cu obiect de activitate în domeniu de care aveti nevoie dumneavoastra, e de ajuns sa le contactati si abia asteapta sa va ia banii, existand si posibilitate de a negocia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de meniuri, de data, de multe lucruri. intre 50-100 euro/meniu cu tot cu decoratiune masa.