| MaDaProd a întrebat:

Cand intra acum alocatia pe card la brd? luna trecuta a intrat in 18 luna asta tot asa sau isi revine si intra in 15?

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

De ce nu o mutzi la posta si te intelegi cu postasul sa ti-o achite cand apare la posta acolo de obicei incepe achitarea 8-9 ale lunii

o simpla cerere cu datele personale si cnp adresata directiei muncii asistentza sociala din judetzul unde locuiesti, ca vrei sa primesti alocatzia prin posta