| MasyNNNN1 a întrebat:

Am 18 ani si am facut card pentru alocatii! Pe ce data intra alocatia pe card? Am cardul de luna trecuta!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Alocatiile se platesc in aceeasi data ca atunci cand nu-i luai pe card, numai ca acum nu trebuie sa mai mergi la posta sa-i iei, ci-ti intra direct in cont. Inainte sa-ti faci cardul pe ce data ridicai alocatia?

| MasyNNNN1 explică (pentru mixxjim):

Imi venea postasu acasa cu alocatia inainte nu mai stiu pe ce data! Asta m-ar interesa! Eu auzisem ca pe 9 sau pe 10... Azi suntem in 9 sambata. Putea sa imi bage ieri?

| AnneღU a răspuns (pentru MasyNNNN1):

De ce nu iti verifici cardul?

| MasyNNNN1 explică (pentru AnneღU):

Ziceam sa nu plec degeaba pana la banca!

| AnneღU a răspuns (pentru MasyNNNN1):

Este posibil sa ii fi pus sau nu, acuma nu avem de unde sti exact! Insa daca nu poti incearca luni! :d

| mixxjim a răspuns (pentru MasyNNNN1):

Atunci mai degraba luni happy

6 răspunsuri:
| Teo_Fadur_1995 a răspuns:

Intrebare:ti-a intrat pana acu alocatia? ca mie nici pana acum nu mi-ai intrat...si indata e semestrul 2.straight face