| fugi5555 a întrebat:

Când se primește alocația pe card? Am dat la secretariat acea fisa prin care sa cer alocația pe card, de vreo 2 sapt și tot n-am primit-o.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai de asteptat inca vreo doua saptamani.

| Andreeush a răspuns:

La secretariat nu ai întrebat?

| fugi5555 explică (pentru Andreeush):

Nu am întrebat ca mi e Rușine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru fugi5555):

Atunci stai asa cu rușinea, acolo intreaba la secretariat, nu pe TPU ca ei i ti dau alocatia scoala, nu TPU. Luni la prima oră du te la secretariat cu toata rusinea, si intreaba acolo, daca vrei, daca nu stai asa ca nu intereseaza pe nimeni decat pe tine rezolvarea situatiei.

| BlackLight1987 a răspuns:

O sa o dea, și din urmă! Poti sa întrebi la banca si la secretariat.