| anonim_4396 a întrebat:

Cand se vor desfiinta casele de pariuri? Am pierdut toti banii la pariuri.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand toti care joaca isi vor da seama ce prostie au facut, ramanand fara bani de mancare.

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari! Acum te-au linistit, stai in casa si abia nu le mai duci grija, daca nu-i ai.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atunci cand se vor interzice masinile ca nea Gicu a facut accident

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt țări unde sunt interzise. De exemplu nu sunt permise în toată USA. De aceea sunt permise doar în Las Vegas, și în Reno, Nevada. Motivul este acesta, că devin adictive și oamenii își pierd banii cu care ar putea trăi. Dar azi poți juca online, chiar și milioane. Așa că, soluția, să eviți, că alta nu este,

| gabicoo a răspuns:

Nu vor fi desfiintate!
Proști sunt pe toate drumurile!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cât timp există ratați ca tine, niciodată.

| Apokales a răspuns:

Este in regula sa joci la pariuri, nu se vor desfiinta, dar trebuie sa ai o suma la care trebuie sa te opresti. Luna asta bag 1 milion si acolo ma opresc cand am pierdut sau cand am ajuns la rezultatul dorit, este un exemplu. Daca nu ai disciplina, nu te ajuta nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când nu vor mai exista pariori sau playeri de păcănele adică never