| eminem100 a întrebat:

Mi-am pierdut toti banii la pariuri. Mi-au dat parintii bani sa am si eu m am dus cu toti la pariuri si desigur, i am pierdut. crying acum am ramas fara bani. Acum 1 saptamana am mai cheltuit inca vreo 3 milioane pe "maria"... sunt falid. VREAU BANII! DE UNDE? FUNDA

Răspuns Câştigător
| NIGhTmArE187 a răspuns:

Mai bine ii dadeai pe toti pe iarba...macar te simteai si tu bine de tot malaiu...la pariuri n-ai facut altceva decat sai pierzi. daca ai peste 15 ani mispare ca poti sa te angajezi undeva,dar nu-mi mai amintesc, daca imi vine iti zic. daca nu vrei/poti sa te angajezi fa banii mai la negru, intelegi tu.sunt multe moduri de a face bani,dar in situatia ta cele mai multe sunt ilegale.dar asta e,avem noi o vorba(eu cu niste tovarasi)big grinACA VREI, FACI, NU CONTEAZA CUM.

1 răspuns:
| Deutsuuu a răspuns:

Nu stiu daca banii e bine sa.i cheltuiesti fara cap...banii se fac prin munk si impartind pliante orice doar sa vrei.